Tento typ podprsenky je určený k tomu, aby dokonale vydvihol prsia a dodal im prirodzený plný vzhľad. Push-upka je ideálnych riešením, ako prsiam dodať plnší vzhľad a tiež ich takto zväčšiť o jedno alebo aj dve čísla.

Čo je push-up podprsenka?

Toto „kúzlo“ spočíva v tom, že v spodnej časti košíkov tejto podprsenky sa ukrývajú vypchávky, ktoré napomáhajú vydvihnutiu a stlačeniu pŕs k sebe a práve to im dodáva plnší vzhľad. Od toho sa odvíja aj názov tohto typu podprseniek. Poskytujú prsiam oporu, ktorú potrebujú. Niektoré push-up podprsenky majú vypchávky vyberateľné a iné nie. Niektoré zase je možné nosiť bez ramienok.

Výhody push-up podprseniek

Push-up podprsenky majú naozaj veľa výhod. Ako bolo spomenuté, napomáhajú vytvoriť plnší vzhľad a súčasne vytvárajú ilúziu, že sú prsia o čosi väčšie. Ocenia ich ženy, ktoré majú normálnu veľkosť, ale chcú upraviť a zvýrazniť ich tvar. V každom prípade vďaka takejto podprsenke budete mať nie len dokonale zvodný dekolt, ale budete sa tiež cítiť sebavedome a príťažlivo.

Výhody push-up podprseniek

No treba spomenúť nie len výhody, ale aj nevýhody. Push-up podprsenka je veľmi užitočná na vytvarovanie dokonalého dekoltu, no nemala by sa používať dlhodobo, pretože prsia sú v nej neprirodzene stlačené a z dlhodobého hľadiska to nie je vôbec zdravé. Preto by sa malo nosenie push-upky obmedziť len na určitý čas, striedať ju s inými typmi a samozrejme si treba aj dobre vybrať. Nemala by nás tlačiť a mali by sme sa v nej cítiť pohodlne.

 


Prezrite si >> Katalóg push-up podprseniek