Nohavičky nosíme každý deň, je to najzákladnejší kúsok oblečenia v ženskom šatníku. Preto by sme mali dbať na to, aby sme sa v nich cítili pohodlne. Tento faktor určite prevláda pri klasických nohavičkách.

Prečo si vybrať klasické nohavičky?

Klasické nohavičky sa starajú o náš pocit pohodlia každý deň. Sú vhodné na šport, prácu, cestovanie, domáce práce či len také domáce leňošenie. Poskytujú maximálne zakrytie pre zadok, vďaka čomu dodávajú aj väčší pocit tepla a chránia pred nachladnutím intímnych miest, čo je veľmi dobré najme v chladných zimných mesiacoch.

Vôbec nemusia byť obyčajné

Dnes máme neuveriteľne veľkú škálu možností, čo sa týka typu, materiálu, farby, strihu či dizajnu.

Klasické nohavičky sú perfektné pre každú postavu, to je ich veľkou prednosťou. Máme na výber z najrôznejších dizajnových variácií, či už látkových, čipkovaných, kombinovaných, obyčajných alebo zdobených a podobne. Či už hravé a roztomilé, alebo okúzľujúco zvodné, na výber je toho neúrekom.

Materiálov, ktoré môžeme zvoliť, je tiež veľa. Najvhodnejšie aj najobľúbenejšie sú bavlnené nohavičky. Je to príjemný materiál a veľmi pohodlný.

Pohodlie je dôležité

Klasické nohavičky sú veľmi komfortné a sú vhodné na každý deň. Predovšetkým si musíme vyberať tak, aby sme sa cítili pohodlne. Prádlo nám musí dokonale sedieť, nemalo by sa zarezávať ani posúvať. Preto je dôležité vybrať si správnu veľkosť, pretože ani klasické nohavičky neposkytnú dokonalé pohodlie, ak si vyberiete zlú veľkosť. Menšie číslo sa môže zarezávať a tlačiť, väčšie sa zase môže posúvať.

 


Prezrite si >> Katalóg klasických nohavičiek